Strony

czwartek, 19 lipca 2012

Bardziej skomplikowana

Korzystając z porady wypróbuję tryb html. Obrazek nadal z lewej, mimo że w stylu jest "center" i dodałam align center. Ale za to spacje nierozdzielające mogę sobie dodawać. No i rzeczywiście jakaś lepsza kontrola nad tym wszystkim. Jak się coś rozjeżdża to tylko z mojej winy ;)

Ostatnio miałam okazję robić trochę trudniejszą krajkę. Trochę... Bardzo cienka włóczka, niektóre nici osnowy cieńsze, inne grubsze i bawełniany kordonek, czyli nierównomierna elastyczność. Wzór na marginesie drobny i z pojedynczych nici. A to wszystko w małym gabarycie - szerokość 1,7 cm. Czasem myślę, że to jakaś ironia losu, że takie właśnie paskudztwa się zachowują ;P

Nie podaję dzisiaj postępu, bo na rowerze nie jeździłam, krajkę robię... fajną z koszernej wełny, ale doliczę jej metraż jak skończę - tymczasem brakło mi wątku, a do końca niewiele ponad pół metra. Poza tym szyję kiecę na upały. Teoretycznie miała być taka jak w przekazach, czyli typowa słowiańska koszula obszerna z wąskimi rękawami. Tyle mi się udało, ale w praktyce okazało się, ze taki fason mi nie pasuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz